Witamy na stronie internetowej

 

STOWARZYSZENIA PILCHOWICZANIE PILCHOWICZANOM

 

W końcu się udało. 23 września 2008 roku powstało, dawno oczekiwane, stowarzyszenie mieszkańców gminy Pilchowice. Jesteśmy organizacją społeczną działającą na terenie gminy Pilchowice. Tworzą je mieszkańcy gminy Pilchowice, którzy swoją społeczną pracą chcą podnosić standard życia wszystkich mieszkańców naszej gminy w duchu naszego pięknego dziedzictwa duchowego i kulturowego oraz przy pomocy wspaniałych walorów przyrodniczych wsi Pilchowice.

 

Inicjatorami Stowarzyszenia Pilchowiczanie Pilchowiczanom, byli: mieszkaniec Pilchowic, działacz społeczny, radny gminny, Pani Aleksandra Czechowska – Gąbka oraz mieszkaniec Pilchowic Piotr Szynkowski. To dzięki ich osobistemu zaangażowaniu i determinacji w działaniu, 23 września 2008 roku, piętnastu mieszkańców Pilchowic założyło Stowarzyszenie. Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Gliwicach. Stowarzyszenie Pilchowiczanie Pilchowiczanom uzyskało status organizacji pożytku publicznego postanowieniem Sądu Rejonowego X Wydział Gospodarczy KRS z dnia 29.10.2013

 

Jesteśmy i działamy. W zakładce Statut możecie Państwo zapoznać się z Statutem Stowarzyszenia Pilchowiczanie Pilchowiczanom. Wsztstkich chętnych zapraszamy do współpracy. W zakładce Członkostwo i współpraca można dowiedzieć się jak zostać członkiem naszego Stowarzyszenia.

 

Prezes Strowarzyszenia

 Anna Surdel

 

Stowarzyszenia PILCHOWICZANIE PILCHOWICZANOM  

ul. Dolna Wieś 2, 44-145 Pilchowice tel. 515 262 834

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Numer rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym - 0000316661

REGON: 241105293
Bank Spółdzielczy w Gliwicach f/Pilchowice nr konta 42 8457 0008 2004 0079 2644 0001